MÖBLER / Bord / Kuvertbord 9133336
nr 913 3336
Kuvertbord
ek, tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 september 2014
kl 18:30:49
22/9 18:13:30